Mam na imię Magda i muszę przyznać się bez bicia że nie jest to mój pierwszy blog. Ostatni - ojj z pewnością tak. Niestety jeśli chodzi o blogowanie to zawsze miałam jakiś słomiany zapał... Dlaczego? Jest tyle naprawdę świetnych blogów więc dlaczego miałby się przyjąć kolejny i to akurat mój? Zawsze było tak samo: miałam pomysł, opublikowałam kilka postów, (sama) przeczytałam je z pięćdziesiąt razy i blog za blogiem umierał śmiercią naturalną. No cóż podchodzę do sprawy raz ostatni - albo teraz albo już nigdy więcej :)
Będzie to blog lifestylowy, bez nastawienia na jeden konkretny temat. Odchudzanie, podróże, gotowanie itp. Wszystko wyjdzie w praniu :) Zapraszam wkrótce :)
Buziaki :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz